HCP-TIIMI

_MGL8024

Tommi Kemppainen

Toimitusjohtaja, perustaja, salkunhoitaja
tommi.kemppainen@hcp.fi
+358 40 73 111 73

_MGL8087

Elias Koski

COO, Head of Fund Administration, Artistit
elias.koski@hcp.fi
+358 400 717 886

Juhani Halminen

Juhani Halminen

Internal Auditor
shareholderservicing@hcp.fi
09 689 88 481

Timo Vertala – photo HCP 2017

Timo Vertala

HCP Group hallituksen puheenjohtaja
Sports Asset Management Founder and Manager
timo.vertala@hcp.fi
+358 40 583 32 29

Panu Satama HCP

Panu Satama

HCP Sports -kumppani
panu.satama@hcp.fi
+358 40 755 62 59
_

Miika Koskela

Miika Koskela

Senior Communications Advisor
mediarelations@hcp.fi
09 689 88 470

Pasi Havia

Pasi Havia

Salkunhoitaja, yksityissijoittajien kumppani
pasi.havia@hcp.fi
09 689 88 472

Anthony Simola

Anthony Simola

Compliance Officer, Analyst, Instituutioiden kumppani
anthony.simola@hcp.fi
09 6898 8474